Orari: E Hene - E Shtune 8:30 - 17:00
sq
sq

Tepe Home

Tepe Home

Tepe Home Albania ofron elegancë dhe cilësi mjaft të lartë.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me një gamë të gjerë produktesh për arredimin e shtëpisë tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumëllojshmëri aksesorësh.