Orari: E Hene - E Shtune 8:30 - 17:00
sq
sq

Parkete

Parket & laminat te modeleve te ndryshme.

Parkete

Parkete

Përhapni elegancën në ambientet e brendshme të shtëpisë ose biznesit tuaj duke zgjedhur parketet laminat më të mira në treg! Gjeni një gamë të gjerë shtrimesh laminati cilësore në showroomin tonë, duke përfshirë marka të njohura ndërkombëtare të cilat ofrojnë produkte për tregun europian. Koleksioni ynë i gjerë i parketeve laminat përshtatet për çdo nevojë, buxhet dhe preferencë.