Orari: E Hene - E Shtune 8:30 - 17:00
Autostrada Tiranë-Durrës km 11, Qendra “Hybrid” tek Emigres, 1051, Tiranë +355 68 207 5148 info@hybrid.al

Restorant Gzona

KlientiRestorant Gzona
KategoriaKuzhina profesionale, Bar
Websitehttps://www.gzona.al/

Restorant Gzona

Restorant Gzona, projekt i realizuar me kuzhinë profesionale dhe bar!